RESTAURANTI

RESTAURANT HERA

Ushqimi i mrekullueshëm, i shoqëruar me shërbim profesional në ambient relaksues me pamje madhështore nga zemra e qytetit të Prishtinës.

RESTAURANT HERA

Në Hera Restaurant gjithçka ka të bëjë me ju, prandaj jemi të bindur se hera e parë në restaurant Hera nuk do të jetë e fundit. Çdo eksperiencë në restaurant Hera do të jetë e veçantë ashtu siç është edhe shërbimi ynë me lokacion në qendër të qytetit dhe me menynë tonë të begat. Hera gjendet në katin e tetë të Hotel-it Sirius, duke dhuruar një pamje mahnitëse të Prishtinës. Hera ju ofron meny të pasur me specialitete bashkëkohore të përgatitura me përpikmëri nga kuzhinierët tanë. Koleksioni i rrallë i verërave  kryesisht me origjinë nga rajoni i Bordoux dhe përzgjedhja  e pijeve me kualitet të lartë bëjnë Heran restaurantin e vetëm që duhet ta vizitoni  gjatë qëndrimit në Prishtinë.

Black Caipiroska

Vodka e zezë
Lime
Fruta Mali
Sheqer i zi

Supë domatesh

Krem i dyfishtë
Borzilok 
Tomatini
Piper i zi / 
Vaj ulliri

Peshk

Peshk koc
Limon
Tomatini
Rozmarin 

Frappe

Neskafe
Qumësht
Akull
Çokolatë

File Byfteku

File Byfteku / Vaj ulliri
Susam / Soya sos
Magdanoz
Karrota

Krem karamel & Panakota

Qumësht / Vezë
Zhelatinë / Vanillë
Sheqer / Mentë
Copa Portokalli / Reçel vishnje 

RESTAURANT ORION

Restauranti Orion gjendet në katin e parë të Hotelit Sirius me hapësirë të ndritshme natyrale. Përzgjedhja e gjerë e mëngjesit të ngrohtë dhe të ftohtë shërbehet për mysafirët tanë në formë byfeje nga ora 07:00-10:00. Restauranti është ideal për dreka, darka dhe ndeja të ndryshme.

Nëse keni ndonjë pyetje apo kërkesë, mos hezitoni të na kontaktoni.

image

RESTAURANT ORION

Orion ju ofron një përvojë  të jashtëzakonshme 
që tashmë është i njohur si për vendasit ashtu edhe për vizitorët e jashtëm.

 


Kërko ofertë